#stones

3.3M Posts

2 minutes ago

💎NEW ARRIVALS💎Summer/ Coll #zircon #shining #stones #simple #model #newarrivlas #chicarti #store 📍Ejani tani vizitoni dyqanin tone dhe bejeni tuajen ose porosisni online👉 📤Direct 📩Message ne FB 📲+355 696707313 (whats app, viber) 📮Dergesa brenda perbrenda TR dhe ne gjithe Shqiperine. Cmimi: 2500 lek 💱Pagesa Cash 💳Pranojme pagesa me karte debiti/ krediti. JU MIREPRESIM!

Load MoreLoading fail Click retry
Loading More......