#deqan

3.6K Posts

34 minutes ago

Krem CONSTANTA me jargë Kërmilli kundër rrudhave Rigjeneron lëkuren, Redukton gungat në lëkurë Largon aknet Kundër rrudhave Kuron shenjat e dukshme në lëkurë Jep ndriçim dhe shndritë lëkuren Mban lëkuren të hidratuar E bën atë të butë dhe e rifreskon. Me përdorim të rregullt, fytyra juaj do të shndritë, do të jetë më e fortë dhe do ta fitojë butësinë. Jarga e kërmillit është jashtëzakonisht efektive për rigjenerimin e lëkurës dhe ndihmon lëkurën e dëmtuar Përdoret për te dy gjinitë, Përdoret ditën dhe natën dhe për çdo moshë Përdoret për dy llojet e lëkurave ( të yndyrshme dhe të thatë Porosit në +37744 728 638 viber #kosovo #prishtina #prishtinacity #skenderaj #ferizaj #podujeva #mitrovica #style #femna #gjimnazi #natyral #bio #deqan #prizeren #gjilancity #nails #studio #frizer #model #gym #food #fotbal #onlineshopping #porosi #online

36 minutes ago

SPREJ PER DEPILIM VETEM 4 MINUTA Pa efekte ansore Përdorimi i sorejit: Aplikoni sprejin në sipërfaqen e lëkures që të depërtoj në qimet e trupit. Pritni 4 minuta pas aplikimit të sprejit. Pastrojeni me piceta te thata vendin e spërkatjes pas aplikimit dhe shperlajeni me ujë. Porosit Viber + 377 44 728 638 Cmimi 100ml 10€ #kosovo #prishtina #prishtinacity #skenderaj #ferizaj #podujeva #mitrovica #style #femna #gjimnazi #natyral #bio #deqan #prizeren #gjilancity #nails #studio #frizer #model #gym #food #fotbal #onlineshopping #porosi #online

38 minutes ago

SUKSESI I MJALTES SLIM D+ VAZHDON... MJALTË Dobësimi PURE HONEY SLIM D+ Plotësishtë natyral, Thjeshtë dhe efikas Pa efekte anësore, Është Vetëm 1 Pure Honey Slim D ➕ Porosit tani në Viber Dhe Whatsapp ➡+37744728638 VLERA SHËNDETËSORE E PURE HONEY SLIM D ➕ Mjaltë për dobësim PURE HONEY SLIM D+ ëshë e pasur me bimë tropikale të cilat bëjnë të mundur djegjen dhe shkrirjen e dhjamit, largojnë yndyrë, dhe lirojnë shum kalori nga tërë trupi i njeriut, poashtu kjo përzirje e mjaltës përshpejton punën e tretjets, proces ky i cili shkakton jashqitje të rregullt (më të shpeshta), dhe ky është rezultat se mjalta po arrin efektin e deshuruar. Efektet e Mjaltë për dobësim PURE HONEY SLIM D+ -Dobëson shëndetshëm me shpejtësi Largon dhjamin e tepërt dhe shkrinë atë pa lodhje Ndihmon në djegjen e yndyrërave në gjak Ndihmon në largimin e celulitit nga lëkura Organizmin e mbanë të ngopur liron rrugët urinare Rregullon punën e veshkave Stabilizon tensionin e gjakut Bën largimin e gazrave nga zorrët Eliminon problemet me hemoroide Forcon Imunitetin Kuron kapsin Jep energji trupore gjatë 24 orëve ▶ Para çdo përdorimi përzieni tërë mjaltin dhe më pas filloni ta konsumoni sipas udhëzimeve të pordorimit. PËRDORIMI: Mëngjes, Drekë dhe Darkë 15 min para buke çdo herë 1lug kafje mjaltë me 1gotë jogurt duke shtrydhur edhe një gjysmë limoni e përzieni mirë, lihet për 7-10 min dhe pihet. Vrejtëje: Nuk preferohet të përdoret nga gratë shtatëzëna, nga gjidhënëset dhe nga të sëmuret me kolit. Nuk ka indikacione për varshmëri apo efekte anësore. +377 44 728 638 Viber , Whatsapp #kosovo #prishtina #prishtinacity #skenderaj #ferizaj #podujeva #mitrovica #style #femna #gjimnazi #natyral #bio #deqan #prizeren #gjilancity #nails #studio #frizer #model #gym #food #fotbal #onlineshopping #porosi #online

38 minutes ago

MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT TE DY GJINITË Trajtim natyral për arritjen e Shtatëzanisë !D+©'' ⤵ Ju prezantojm një produkt special me kualitet shumë të lartë për forcimin e spermatozoidëve dhe ■Dobitë: Ndihmon fekondimin natyral Përmirëson cilësinë e spermatozoidëve (qelizave vezë) Shton numrin dhe lëvizjen e spermatozoidëve Shton nivelin e hormonit seksual mashkullor ”testosteron” Afrodisiak, Forcon muskujt e zemrës Shton qelizat vezë te femrat, rregullon sekrecionet vaginale Aktivizon punën e gjëndrrave seksuale Rritë dëshirën seksuale në të dy gjinitë Rritë kohën e qëndrueshmërisë seksuale Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore Forcon dhe i jep energji trupit femërorë Relakson dhe qetëson sistemin nervor Fuqizon organizmin në largimin e toksinave Mbështetë imunitetin në luftimin e infeksioneve Plotsisht Natyrale dhe pa efekte ansore. PËRDORIMI: Duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) një herë në ditë pra në mëngjes 1 lugë të mesme (lugë kafeje). Duhet të përdoret 3 Muaj rradhazi. Përdoret nga të dy bashkëshortët njëkohësisht. Praktikishtë ka treguar sukses deri në 90% të rasteve. Porosit nga Shtëpia🏡 Kontakt : +37744728638 viber ose instadirect #kosovo #prishtina #prishtinacity #skenderaj #ferizaj #podujeva #mitrovica #style #femna #gjimnazi #natyral #bio #deqan #prizeren #gjilancity #nails #studio #frizer #model #gym #food #fotbal #onlineshopping #porosi #online

1 day ago

SPREJ PER DEPILIM VETEM 4 MINUTA Pa efekte ansore Përdorimi i sorejit: Aplikoni sprejin në sipërfaqen e lëkures që të depërtoj në qimet e trupit. Pritni 4 minuta pas aplikimit të sprejit. Pastrojeni me piceta te thata vendin e spërkatjes pas aplikimit dhe shperlajeni me ujë. Porosit Viber + 377 44 728 638 Cmimi 100ml 10€ #kosovo #prishtina #prishtinacity #skenderaj #ferizaj #podujeva #mitrovica #style #femna #gjimnazi #natyral #bio #deqan #prizeren #gjilancity #nails #studio #frizer #model #gym #food #fotbal #onlineshopping #porosi #online

Load MoreLoading fail Click retry
Loading More......